A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У відкритій першості Дніпровського району з волейболу «Київська осінь – 2017» визначили найсильніших

Опубліковано 20 листопада 2017 року о 15:38
фото

19 листопада у спортивних залах навчально-виховного комплексу № 30 «ЕкоНад» (вул. Березняківська, 30-Б) та середньої загальноосвітньої школи № 81 (просп. Тичини, 22-А) відбулась відкрита першість Дніпровського району з волейболу «Київська осінь – 2017». Організували змагання, які вже стали традиційними і проводились вчетверте, районний відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, а також дитячо-юнацька спортивна школа № 10. Головним суддею змагань був тренер-викладач відділення волейболу дитячо-юнацької спортивної школи № 10 Ігор Романенко.

У змаганнях взяли участь 5 команд віком до 15 років: дві команди районної дитячо-юнацької спортивної школи № 10, дві команди з міста Біла Церква та одна команда з міста Ірпінь. Учасниці змагань показали високий рівень майстерності, як для свого віку. До речі, команда з міста Біла Церква є чинним чемпіоном України у своїй віковій категорії. Проте у напруженому спортивному протистоянні поступилася волейболісткам з міста Ірпінь, які і стали володарями кубку. Срібні нагороди дістались юним спортсменкам з Білої Церкви. Бронзові нагороди у господарів турніру, першої команди ДЮСШ № 10.

За інформацією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації