У вищому навчальному закладі «Київський університет ринкових відносин» вшанували пам`ять Героїв Крут


29 січня у вищому навчальному закладі «Київський університет ринкових відносин» студенти коледжу вшанували пам`ять Героїв Крут. На зустріч із молоддю завітав Олег Піменов, старший лейтенант військової служби правопорядку Збройних Сил України. Він розказав молоді про історичні події 1918 року та зазначив, що 29 січня, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим у нашій пам`яті. Про цей героїчний бій нам потрібно пам’ятати, тому що Україна зі зброєю в руках знову захищає свою незалежність.
Студенти у своїх розповідях про історичний бій порівняли подвиг Героїв Крут із героями фільму «Кіборги», які застерігають, що ми повинні знати не проти кого воювати, а за що. Подвиг Героїв Крут сприяв і сприяє подальшій боротьбі за незалежність України, що має державну мову - українську, державні символи.
Довідково.
Указ Президента України про «День пам’яті Героїв Крут» №15/07, який відзначається 29-го січня, був підписаний 15- січня 2007-го року.
За інформацією вищого навчального закладу «Київський університет ринкових відносин»