Учнівська молодь Дніпровського району долучилася до вшанування роковин Чорнобильської трагедії
26 квітня, в день 38-х роковин з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції, у закладах освіти Дніпровського району пройшла низка тематичних заходів, аби вшанувати подвиг і героїзм працівників ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, вчених, медиків, працівників правоохоронних органів – всіх тих, хто брав участь у ліквідації цієї техногенної катастрофи та постраждав від її наслідків.
Зокрема, у школі №148 для учнів 8-х класів була організована пізнавальна екскурсія до Національного музею "Чорнобиль", де діти мали змогу побачити унікальні відеоматеріали про катастрофу та її наслідки, діораму, макет енергоблоку ЧАЕС, розсекречені документи, карти, фото та історичні реліквії. Учні початкової школи вшанували пам'ять загиблих на ЧАЕС, відвідавши та поклавши квіти до Меморіального кургану «Героям Чорнобиля» і Меморіалу пам'яті жертв Чорнобиля у Дніпровському районі Києва. Також класними керівниками були проведені години пам'яті "Чорнобиль немає минулого часу...".
З учнями п’ятих класів Гімназії №136 провели виховну годину, присвячену 38-м роковинам Чорнобильської трагедії. На ній був присутній шкільний вчитель військової підготовки, який розповів про дію радіації на організм людини та заходи і засоби захисту від радіаційного опромінення. А з учнями 8-А класу було проведено виховну годину до Дня памʼяті аварії на ЧАЕС. Обговорювали екологію і питання ядерної енергетики, розвінчувати популярні міфи, повʼязані з аварією на ЧАЕС; звернулися із запитом до ШІ щодо плану відновлення забрудненої території і, шляхом обговорення в мікро групах, шукали свої, інколи навіть фантастичні, рішення по відновленню території; підбирали для прослуховування саундтреки з проєкту «Звуки Чорнобиля» і на завершення провели практичне заняття з можливості використання смартфону і додатку-дозиметра для вимірювання рівня радіаційного забруднення. Учні 7-А відвідали Національний музей "Чорнобиль".
А учні 8-в класу НВК №141 «ОРТ» створили фільм про перебіг подій 38-річної давнини. В ньому йдеться про 26 квітня 1986 року - дату наймасштабнішої аварії, яку будь-коли спричиняв мирний атом, про наслідки чорнобильської катастрофи, яка перетворила місцевість на зону відчуження.