В бібліотеці №118 для дітей проходять заняття з підвищення емоційної стійкості
Коли світ навколо нестабільний, а новини про котиків у стрічці змінюються новинами про вибухи та загиблих, нашій нервовій системі доводиться важко. Різкі перепади емоцій створюють емоційні гойдалки з величезною амплітудою, на яких ми всі гойдаємося. Відчуваємо одночасно безліч почуттів, які швидко змінюються. Вони впливають на якість нашого життя та потребують усвідомлення, проживання та вираження.
Про методи формування підвищеної емоційної стійкості до стресів говорили на останній зустрічі волонтерів Червоного Хреста України з відвідувачами бібліотеки №118 ЦБС Дніпровського району.
Під час спілкування з громадянами волонтер розповів про види стресу та найпоширеніші його джерела. Окремо зазначив, що емоційна стійкість дозволяє заспокоїти свій розум після зіткнення з негативним досвідом. Це внутрішня мотивація, внутрішня сила, за допомогою якої ми можемо впоратися з усіма негативними сторонами життя.
"Ми губимось, дратуємось, конфліктуємо, вигоряємо і втрачаємо мотивацію. Втома накопичується і дається взнаки, а емоційні гойдалки від заперечення до надії втомлюють фізично", - зазначив психолог-волонтер.
Впродовж зустрічі всі учасники проаналізували стрес з яким вони стикають впродовж дня.
Емоційна стійкість дозволяє заспокоїти свій розум після зіткнення з негативним досвідом. Це внутрішня мотивація, внутрішня сила, за допомогою якої ми можемо впоратися з усіма негативними сторонами життя.