Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

В районній філії Київського міського центру зайнятості провели заняття на тему „Легальна зайнятість”

Опубліковано 13 квітня 2018 року о 13:00
фото

Легалізація заробітної плати залишається одним з найактуальніших питань сьогодення.

11 квітня фахівець Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Євген Купрієнко вже не вперше проводить лекційне заняття „Легальна зайнятість” для безробітних громадян, які перебувають на обліку Дніпровської районної філії Київського міського центра зайнятості.

Метою цього лекційного заняття було ознайомлення громадян з наслідками неофіційних трудових відносин їх впливу на майбутню пенсію та перевагами соціальної захищеності легального працевлаштування.

Присутнім розповіли, як можна контролювати заробітну плату та сплачені страхові внески, а в майбутньому – нарахування та виплату пенсії. Для цього потрібно скористатися послугами веб-порталу електронних послуг, завчасно зареєструвавшись у найближчому відділенні Пенсійного фонду України.

Довідково.

Щороку в Україні навантаження пенсіонерів на одного працюючого поступово зростає, що перешкоджає збільшенню рівня пенсій. В умовах низької продуктивності праці активне трудове населення не здатне утримувати зростаючу частку осіб пенсійного віку. Нинішня статистика свідчить, що кількість найманих працівників підприємств, установ, організацій, що безпосередньо визначає кількість платників страхових внесків, значно менша, ніж чисельність отримувачів пенсійних виплат. Крім того, на перешкоді стають тіньова зайнятість, вимушена неповна зайнятість, неформальна зайнятість, зайнятість без оформлення трудових відносин та т. ін., що, в свою чергу, негативно впливає на розмір фонду заробітної плати та обсяги надходжень до Пенсійного фонду України. Не менш  важливим лишається питання рівня оплати праці та співвідношення росту зарплатні зі зростанням розміру пенсій.

Тож які можна зробити висновки, та яким має бути шлях вирішення даних проблемних питань? Фахівці вбачають основним шляхом покращення пенсійного забезпечення в країні зростання рівня оплати праці при одночасній її детінізації. Здавалося б, все очевидно, просто, зрозуміло та справедливо...
На сьогодні в нашому суспільстві досить поширена цікава парадоксальна позиція: пересічний громадянин не прагне змінюватися сам і змінювати власні звички, проте наполегливо вимагає суттєвих змін від влади та державних інституцій. Ми завжди з піднесенням декларуємо готовність рухатись до європейських показників та цінностей, з обуренням заявляємо претензії до держави, не поспішаючи самостійно виконувати норми законів чи змінювати власний менталітет, тобто, на практиці, охочих сплачувати податки в повному обсязі й декларувати власні доходи значно менше, ніж тих, хто отримує заробітну плату у «конвертах», але хоче отримувати субсидії на оплату комунальних послуг.  Тому, висновок напрошується один, - щоб досягти сталих успіхів в реалізації будь-яких реформ та перетворень, необхідно всім братися до справи рішуче і впевнено, без виключень та поблажок!  Адже,  щоб в подальшому змінити наше майбутнє, нашу країну і можливо весь світ, починати потрібно з себе!

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Лівобережного об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux