A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Вчитель фізкультури СЗШ №158 м. Києва Косицька Влада Олександрівна здобула 6 золотих і 3 срібних медалей на European Dragon Boat Nations Championships

Опубліковано 18 серпня 2016 року о 12:25
фото

З 27 по 31 липня в італійській столиці Римі проходив чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів, юнаків та дорослих. Українська національна збірна команда з веслування 20 разів підіймались на п’єдестал пошани. Серед членів української національної збірної була вчитель СЗШ №158 м. Києва Косицька Влада Олександрівна.             За результатами змагань серед 17 країн-учасниць наші співвітчизники вибороли 12 комплектів золотих (із них 10 вибороли дорослі та 2 юнаки), 6 комплектів срібних (із них 5 дорослі та 1 юнаки) та 2 комплекти (дорослі) бронзових нагород.
То ж, вперше за всю історію континентальних змагань з веслування на човнах «Дракон», українська збірна стала абсолютним чемпіоном та здобула Кубок націй.
Дівчата національної збірної (серед яких і Влада Олександрівна) стали абсолютними чемпіонками Європи з веслування на човнах «Дракон», виборовши перші місця у всіх дистанціях 200, 500 та 2000 метрів.                                                        Вітаємо спортсменів та їх тренерів, а особливо нашу колегу – Косицьку Владу Олександрівну, з високими досягненнями на міжнародній арені! Бажаємо нових перемог!
Пишаємось, що серед педагогів Дніпровського району працює така визначна діюча спортсменка

За інформацією: управління освіти