«Віддячили» за турботу… ножовими пораненнями


До Дніпровського районного управління столичної міліції надійшло повідомлення про сварку в багатосімейній квартирі. Учасникам конфлікту необхідно було не тільки втручання правоохоронців, а й допомога медиків.
У трикімнатній квартирі, звідки надійшов виклик до міліції, проживає велика сім’я – два брати зі своїми дружинами та їхня сестра з чоловіком. У цій сім’ї завжди були дружні й теплі відносини. Навіть тоді, коли одне подружжя з трьох втратило роботу – покупку продуктів для них та оплату їхніх комунальних послуг взяли на себе працюючі родичі.
Але згодом замість того, щоб шукати роботу, безробітні почали випивати. У вечірні години до них все частіше навідувались гості, які приносили господарям спиртне.
Того вечора, коли сталося нещастя, одна з сімейних пар повернулася додому з роботи. На кухні застали п’яну компанію, що гостювала в їхньої сестри з чоловіком. Вони звернулись до своїх рідних та їхніх друзів із проханням дати їм можливість спокійно повечеряти після робочого дня. Гості в категоричній формі відмовились піти з квартири. Почалась сварка. Один із п’яних схопив ніж та кинувся до молодих людей – дівчині він наніс удар у живіт, а її чоловікові встромив ніж у спину.
Коли невдовзі додому повернулась третя сімейна пара, вони побачили в квартирі страшні наслідки сварки – своїх закривавлених родичів та п’яну компанію на кухні. Вражені молоді люди негайно викликали міліцію та «Швидку допомогу».
Алкоголь настільки затямив розум та будь-які відчуття в нападника, що він не усвідомлював, що накоїв. І тому навіть не намагався втекти з квартири після скоєння злочину. Правоохоронцям, які прибули за викликом, затриманий пояснив свої дії тим, що потерпілі заважали йому з друзями відпочивати.
Наразі молоде подружжя: – 23-річний брат та його 22-річна дружина, із ножовими пораненнями знаходяться в лікарні.
Слідчим відділом Дніпровського районного управління столичної міліції розпочато кримінальне провадження за статтею 121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження». Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
…Психологи стверджують, що цієї трагедії можна було уникнути. Молоді люди, втративши роботу, швидко звикли до легкого життя, в якому їм всі співчували та всіляко підтримували. Найближчі родичі, не усвідомлюючи наслідків своїх «добрих вчинків», допомагали їм ледарювати – замість того, щоб залучити їх до пошуків роботи. У цій ситуації слід було матеріально обмежити нероб. Нажаль, не забили на сполох рідні й тоді, коли ледацюги почали зловживати алкоголем. Якщо виникає така ситуація психологи радять негайно звертатись по допомогу до спеціалістів.
Прес – служба Дніпровського РУ ГУМВС України в місті Києві.