A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Випускниця НВК «Домінанта» здобула бронзову нагороду на етапі Кубку світу з плавання в ластах в Ліньяно-Сабб'ядоро

Опубліковано 23 березня 2023 року о 08:16
фото

Нещодавно в італійському місті Ліньяно-Сабб'ядоро завершився етап Кубка світу з підводного спорту серед дорослих та юніорів. Загалом у турнірі взяли участь 726 учасників із 24 країн. Збірну Україну представляла команда з 22 спортсменів, в т.ч. випускниця НВК «Домінанта» Дніпровського району Анастасія Антоняк.

Анастасія виборола бронзову нагороду (400 м в ластах). Окрім того, українська жіноча четвірка Анастасія Антоняк, Катерина Ващенко, Софія Гречко, Вікторія Уварова здобула «золото» в естафеті 4х100 м в ластах.

Загалом протягом двох змагальних днів українські спортсмени вибороли 26 нагород: 13 золотих, 7 срібних та 6 бронзових. У підсумку збірна України посіла перше загальнокомандне місце на змаганнях.

Окремо зазначимо, що Анастасія Антоняк член Національної збірної України, заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та рекордсменка чемпіонату України, багаторазова призерка чемпіонатів світу, трьохкратна призерка Всесвітніх ігор, чемпіонка Європи та багаторазова чемпіонка Кубків світу з плавання в ластах.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами mms.gov.ua