Військовикам на Донеччині – пісні й весняний настрій


Що робили й як відпочивали минулими вихідними волонтери знаного далеко за територією Дніпровського району столиці благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» на чолі з головою цієї організації Тетяною Велімовською? Відповідь відома – «мандрували» з гуманітаркою в зоні АТО. Але цього разу в них була більшою мірою творча поїздка. Адже нинішній головний подарунок для наших вояків у Покровському, Краматорську, Попасній, Кремінній від «Дніпровської ініціативи» – концертні програми за участю добре відомих зірок вітчизняної естради народного артиста України співака Фемія Мустафаєва та співачки й композитора Анжели Ярмолюк. Разом зі своїми піснями, вони подарували військовикам на Донеччині чудовий весняний настрій та позитивну й запальну енергетику.
Утім, волонтери на то й волонтери, щоб «не забути» привезти ще щось на завжди буремний і неспокійний схід. Цього разу це була маскувальна сітка, яку сплели разом із нашими волонтерами учні 258-ї школи, де директором Наталія Гаврильченко та в якій волонтери фонду запровадили проект «Щоденник добрих справ» на користь наших вояків, що беруть участь в АТО. Не забули прихопити з собою ще й три ящики зі смаколиками та різноманітними миючими засобами, що також у рамках цього проекту передали для воїнів на передову учні НВК № 167 із поглибленим вивченням німецької мови, де керівником Олена Кавун. Крім цього, до вояків «приїхали» неймовірно щирі листи та малюнки від учнів молодших класів із міста Рівного, а також мотанки, подушки від бабусь, одяг, варення й чай.
Про все це розповіла на своїй сторінці у Facebook Тетяна Велімовська й додала: «Нехай вечори в наших воїнів будуть теплими й душевними».
Підготовлено у відділі з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськістю.