Вихованці ДЮСШ №16 здобули 5 нагород на Відкритій першості з фехтування
Опубліковано 18 червня 2026 року о 11:00
фото
Вихованці ДЮСШ №16 успішно завершили змагальний сезон, здобувши нагороди на Відкритій першості ДЮСШ «Динамівець» з фехтування на шпагах, яка відбулася у Києві.
За підсумками змагань фехтувальники районної спортивнох школи мають 5 нагород, а саме:
- срібні медалісти: Софія Пуханова та Олександр Котюжинський;
- бронзові медалісти: Ольга Кулинич, Поліна Драмарецька та Володимир Цицик.
Вітаємо спортсменів та їхнього тренера Євгена Тимо з успішним виступом і бажаємо нових досягнень та яскравих перемог у майбутньому.