Як вберегтися від інфекційних захворювань та що робити, якщо відчув симптоми?
закликає з розумінням та відповідальністю поставитися до обмежувальних заходів, введених у столиці, та дотримуватися елементарних рекомендацій.
Зокрема:
- Обмежте соціальні контакти. За можливості, залишайтеся вдома і не виїжджайте в місто.
- Дотримуйтеся правил особистої гігієни. Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд. Користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому не повинен бути менше 60-80%. Уникайте дотиків до свого обличчя. Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота.
- Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ. З тими, хто має симптоми застуди. Мінімальна дистанція – 1,5 метра.
- Термічно обробляйте продукти.
- Провітрюйте та зволожуйте приміщення, у якому перебуваєте.
- Захворів – сиди вдома.Це перше правило, яким має керуватися кожен, хто відчув симптоми захворювання.
При проявах симптомів захворювання – повідомте свого сімейного лікаря телефоном. Щоденно будьте на зв’язку з сімейним лікарем та дотримуйтеся його рекомендацій. Не відмовляйтеся від госпіталізації, якщо лікар вбачає таку необхідність.
У столиці працює цілодобова гаряча лінія «Порада лікаря за телефоном», куди також можна звернутися у разі виявлення симптомів, схожих на ознаки коронавірусу. На неї кияни можуть телефонувати за номером: 15-83 зі стаціонарного (безкоштовно) та 044-235-01-01 – із мобільного (згідно з тарифами оператора).
Наголошуємо, що ефективність введених у Києві обмежувальних заходів залежить від нашого свідомого ставлення до ситуації, до свого здоров’я та безпеки.
Міська влада максимально інформує мешканців і оприлюднює всю інформацію щодо ситуації на офіційних ресурсах.
За інформацією kyivcity.gov.ua