З працівниками районного ЦНАПу проведено нараду щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон


Відбулась спільна нарада керівництва Дніпровського відділу Центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби у місті Києві та Київській області із працівниками Центру надання адміністративних послуг Дніпровської районної державної адміністрації в місті Києві, які здійснюють надання адміністративних послуг з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Адже з 23 травня цього року запрацювала нова адміністративна послуга – одночасне оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Це стало можливим після набрання чинності постанови від 7 травня 2022 р. № 541 «Про реалізацію експериментального проекту щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон».
Тому на нараді були надані роз’яснення з цього питання та відповіді на запитання, які виникають під час прийому громадян з одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Станом на початок липня, зокрема у Дніпровському відділі ЦМУ ДМС у місті Києві та Київській області та Центрі надання адміністративних послуг Дніпровської РДА вище зазначеною послугою скористалось уже понад 100 осіб.
Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Дніпровського відділу Центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби у м.Києві та Київській області