Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Заборонено на період воєнного стану відвідувати столичні ліси і заїжджати туди на будь-якому транспорті

Опубліковано 05 квітня 2022 року о 13:23
фото

Війна диктує свої правила, дотримання яких може врятувати життя. Так, зараз не час гуляти у лісі. Але ж ми почекаємо до перемоги?
Відповідно до розпорядження Київського міського голови від 29.03.2022 № 164, заборонено на період воєнного стану відвідувати столичні ліси і заїжджати туди на будь-якому транспорті.
Обмеження не стосуються транспортних засобів ЗСУ, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної Державної служби спецзв'язку та захисту інформації України, Нацгвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, МВС, УДО та органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і постійних лісокористувачів.
 
За інформацією: КО "Київзеленбуд"

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux