Заняття «школи майбутнього пенсіонера» в Лівобережному об’єднаному управлінні ПФУ в м. Києві тривають


Нову форму інформаційно-роз’яснювальної роботи – «Школу майбутнього пенсіонера» поширюють в Лівобережному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м. Києві.
Так, 8 червня головний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Лариса Телешева провела "заняття" з 11-ма відвідувачами районного центру зайнятості.
Темою заходу стали реформаторські зміни в пенсійному законодавстві, законодавчі новації пенсійної системи та модернізація роботи органів Пенсійного фонду. Під час зустрічі, фахівець управління ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві, роз’яснила порядок звернення за призначенням пенсії, перелік необхідних документів, вимоги щодо довідок про заробітну плату для призначення пенсії, присутніх було поінформовано про послуги веб-порталу ПФУ. Крім того, до відома аудиторії донесено основні положення комплексної реформи системи пенсійного забезпечення в Україні, зокрема було озвучено питання про запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.
По завершенні зустрічі всі присутні отримали змістовні відповіді та інформаційні матеріали.
За інформацією Лівобережного ПФУ м. Києва