Запрошуємо відвідати профілактично-діагностичну акцію «День меланоми»


Шановні мешканці Дніпровського району міста Києва!
Запрошуємо Вас відвідати профілактично-діагностично-оздоровчу акцію «День меланоми», яка приурочена до Дня Києва. У рамках заходу відбудеться консультативний прийом фахівців із онкології Київського міського клінічного онкологічного центру та районного шкірно-венерологічного диспансеру. Мешканці району зможуть пройти безкоштовне скринінгове обстеження шкіри на новоутворення, дерматоскопічні обстеження.
Мета акції – привернути увагу людей до небезпеки, яку має довге перебування на сонці, провести обстеження для раннього виявлення раку шкіри, що має вирішальне значення для збільшення шансів перемогти хворобу та нагадати нашим співгромадянам, що лише своєчасна діагностика та лікування можуть врятувати життя і зберегти здоров’я.
Захід відбудеться 26 травня 2017 року у приміщенні КНП «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району міста Києва» (вул. Митрополита Андрея Шептицького,5, перший поверх, каб. 101 та 109 ).
Час проведення заходу: з 10.00 до 13.00 години (безкоштовно, без попереднього запису).
Довідково:
Меланома – одна із найбільш злоякісних пухлин шкіри, яка вже протягом першого року після встановлення діагнозу може призвести до смерті.
В Україні щорічно реєструється біля 1000 нових випадків захворювання на меланому. Так, серед найбільших промислових областей (Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Харківська Луганська) першість по кількості пацієнтів із діагнозом «меланома» посідає Донецька – біля 100 випадків на рік.
Летальність від меланоми в Україні сягає до 95 % (для порівняння - у Європі – 5%), що пов’язано не з відсутністю методів лікування, а із несвоєчасною діагностикою. Успіх у лікуванні цього грізного захворювання, залежить, у першу чергу, від своєчасного звернення до лікаря і встановлення діагнозу на ранніх стадіях захворювання.
Нажаль, знають про небезпеку меланоми не так багато людей – у Києві кожен 5 (19%), у регіонах кожен 10 (10%), в гендерному аспекті – 30% чоловіків, або кожен третій, і 70 % жінок – 2/3 від загального числа інформованих.
За інформацією районного управління охорони здоров'я