офіційний вебпортал

Завершилася дитяча олімпіада «А у нас у дворі -2024»

Опубліковано 30 травня 2024 року о 11:10
фото

У вівторок, 28 травня, відбулися змагання «Веселі старти» - останній етап дитячої олімпіади «А у нас у дворі -2024» серед вихованців клубів районного Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання.

На відміну від попередніх, даний етап був комбінованим та включав декілька видів змагань, зокрема, підтягування на перекладині, стрибки з місця, човниковий біг та елементи баскетболу.

Хлопці та дівчата - підопічні клубів Дніпровського району, продемонстрували свої силу, спритність, а також спортивну витривалість та міць. Участь в олімпіаді взяли десять клубів за місцем проживання Дніпровського району.

Найкращий результат продемонстрували вихованці клубу «Ровесник» (керівник – Антепа Т.В. та Костенко В.П.).

Друге місце вибороли юні спортсмени клубу «Час вперед» (керівник – Царенко Т.В. та Чебан Т.О.). Третю турнірну сходинку посіли вихованці клубу «Бригантина» (керівник – Коваленко Г.Б.).

Загалом програмою дитячої олімпіади «А у нас у дворі -2024» передбачено чотири етапи. Раніше вже пройшли змагання з шахів, шашок та настільного тенісу.

Наразі вже підведено підсумки дитячої олімпіади «А у нас у дворі -2024». Чемпіонами та золотими медалістами визначено вихованців клубу «Ровесник». Друга сходинка спортивного олімпу - клубу «Бригантина». Третє місце посіли підопічні клубу «Час вперед».

Олена Шевченко, в.о. першого заступника голови Дніпровської райдержадміністрації, відзначаючи високі досягнення підростаючого покоління, висловлює щиру вдячність педагогам-організаторам районних клубів за їх важку та плідну працю, а також розвиток фізичної культури і спорту серед молоді.