Зеленбудівці району пропололи альпінарій на Дарницькій площі та виконали формувальну обрізку на бульв. Праці
Опубліковано 06 липня 2018 року о 09:51
фото


Спеціалісти Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району продовжують покращувати естетичний вигляд балансових територій. Наразі пропололи альпінарій на Дарницькій площі. Крім того, продовжуються роботи з формувальної обрізки дерев та кущів в парках, скверах та бульварах району. Наразі такі роботи проведено вздовж бульвару Праці.
Зважаючи на спекотну погоду активно проводиться полив зелених територій, що знаходяться на балансу підприємства.
Крім того, продовжується прибирання випадкового, дрібного сміття, підмітання доріжок та біля лав, а також очищення урн від сміття.
Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень