офіційний вебпортал

Змагання Дніпровського району Києва зі швидких шахів серед дітей шкільного віку

Опубліковано 21 грудня 2015 року о 14:55
фото

18 грудня у шаховому клубі ДЮСШ №3 відбулась відкрита особисто-командна першість Дніпровського району Києва зі швидких шахів серед дітей шкільного віку. Організатори змагань – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та районна дитячо-юнацька спортивна школа № 3.
В турнірі прийняли участь 46 юнаків та 15 дівчат. Серед них 3 кандидати у майстри спорту та 34 шахіста першого розряду. Турнір проходив за швейцарською системою у 7 турів з контролем часу, 15 хвилин на гру кожному учаснику.
В командному заліку змагалися 10 команд (склад команди – 3 юнаки та 1 дівчинка) з Дніпровського та інших районів міста. В результаті запеклої боротьби перше місце виборола збірна команда наших гостей - "Шахова школа", в складі якої грав один з найсильніщих юних шахістів України Євген Рошка, срібний призер цьогорічної першості України до 10 років Олександр Мелкумянц, Джаміль Хадж-Хамед (чемпіон Києва до 14 років) та Аліса Яблонська. Друге місце посіла збірна ДЮСШ № 3 Дніпровського району у складі: кандидати у майстри Кирил Зайцев (чемпіон Києва до 16 років), Євген Сліпчук, першорозрядники Андрій Авдєєнко та багаторазовий призер та переможець чемпіонатів міста серед дівчат Аліна Дячек, яка цього року виборола право виступити у фіналі першості України до 14 років. До останнього туру лідирувала друга збірна ДЮСШ № 3 Дніпровського району, яка за середнім віком була однією з наймолодших, але в останньому турі команду спіткала невдача, і за додатковими показниками на 3 місце вийшла команда ДЮСШ № 23 з Деснянського району. У складі  бронзових призерів -першорозрядники Антон Залізний, Антон Кордік, Богдан Поштаренко та Анна Сокіл.
В особистому заліку серед дівчат поза конкуренцією була 11-річна Ксенія Авдєєнко з ДЮСШ №3, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів міста, бронзовий призер чемпіонату Украіни до 8 років, яка в цьму році виборола право на участь у фіналі чемпіонату України до 12 років. Другою стала Катерина Шкриль (ДЮСШ №3), на третьому місті Анна Сокіл (ДЮСШ №23), що за додатковими показниками при рівній кількості очок випередила Аліну Дячек (ДЮСШ №3).

В особистому заліку серед юнаків першим став Євген Рошка (Шахова школа), другим - Кирил Зайцев (ДЮСШ №3 Дніпровського району), третім - Джаміль Хадж-Хамед (Шахова школа).