Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Зовнішнє незалежне оцінювання - 2018

Опубліковано 02 квітня 2018 року о 11:04
фото

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2018 році відбудеться з 22 травня по 13 червня.

Тестування учасники складатимуть з одинадцяти предметів. Не буде проводитися ЗНО з російської мови.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів (українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови).

Переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (із урахуванням реєстраційних даних учасників ЗНО).

Державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Для визначення результатів ДПА у формі ЗНО зараховуватимуться результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого вище переліку.

Також 2018 року державну підсумкову атестацію з української мови і літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які 2018 року здобудуть повну загальну середню освіту.

У 2018 році для проведення ЗНО з іноземних мов будуть використовувати тести двох рівнів складності: академічного та профільного. Випускники, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали її на рівні стандарту або академічному, під час реєстрації на зовнішнє оцінювання мають вибрати рівень складності завдань «академічний».

Випускники, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали її на профільному рівні, під час реєстрації обирають рівень складності завдань «профільний». Новацією цих тестів буде частина «Розуміння мови на слух», що передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури будуть складати учні (слухачі, студенти) професійно-технічних закладів та закладів передвищої освіти, які в 2018 році отримають повну загальну середню освіту. Їм результати тестування з цього предмета зарахують як оцінки державної підсумкової атестації.

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 06 лютого по 19 березня 2018 року. Вносити зміни учасники зможуть з 06 лютого по 02 квітня 2018 року.

Інформацію про час та місце проходження ЗНО учасники отримають зі своєї інформаційної сторінки до 30 квітня 2018 року. 

Для визначення результатів ЗНО-2018 з кожного предмета буде встановлено поріг «склав/не склав», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Усі учасники ЗНО, які подолали поріг, отримають оцінку за шкалою 100-200 балів. Для сертифікаційних робіт з різних предметів поріг «склав/не склав» буде різний.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде оголошено до 15 червня (математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія) та до 21 червня 2018 року (історія України, географія, фізика, хімія).

Учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання через поважні причини, зможуть зареєструватися для участі в додатковій сесії, що триватиме з 02 по 11 липня 2018 року. 

До своїх результатів учасник матиме доступ із власної інформаційної сторінки на сайті КРЦОЯО (http://kievtest.org.ua).

Установлення «порогового бала»

Для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Засідання з визначення порогового бала транслюється онлайн. У 2018 році пороговий бал з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології буде визначено до 14 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 20 червня.  Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат зовнішнього оцінювання з цього предмета для вступу до вищих навчальних закладів. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів і матимуть право брати участь у конкурсному відборі під час вступу на навчання.

Особливості вступної кампанії: вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подаватимуть заяви для вступу тільки в електронній формі.

Кожен вступник має право подати сім заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Мінімальне значення кількості балів вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей у галузі знань «Охорона здоров’я» – 150 балів. Будуть дійсні сертифікати 2016, 2017 (окрім іноземних мов), 2018 років.

У 2018 році розширюється застосування технологій ЗНО під час вступу до магістратури.

Зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» необхідно буде складати вступні випробування за технологією ЗНО з іноземної мови (11.07.2017), права, ТЗНПК (13.07.2017).

Зі спеціальностей «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» треба буде складати вступне випробування за технологією ЗНО з іноземної мови та вступний фаховий іспит у закладі вищої освіти.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux