Звернення голови РДА Андрія Паладія в День кримськотатарського прапора
Шановні мешканці Дніпровського району!
Сьогодні ми відзначаємо День кримськотатарського прапора — символу свободи, єдності, національної гідності та незламності кримськотатарського народу.
Блакитний прапор із золотою тамгою уособлює багатовікову історію, самобутню культуру та прагнення кримських татар жити на своїй рідній землі у мирі й свободі. Для всіх українців він також став символом боротьби за територіальну цілісність нашої держави та невід'ємною частиною спільного шляху до Перемоги.
Сьогодні, коли Крим залишається тимчасово окупованим, ми ще гостріше усвідомлюємо цінність свободи, людської гідності та права кожного народу на власне майбутнє. Українці та кримські татари разом боронять нашу державу, разом протистоять російській агресії та разом наближають день, коли український і кримськотатарський прапори знову майорітимуть над вільним Кримом.
Висловлюю щиру вдячність кримськотатарському народу за стійкість, мужність, незламну відданість Україні та вагомий внесок у захист нашої держави.
Бажаю всім миру, єдності, сили духу та якнайшвидшої Перемоги України. Нехай Крим неодмінно повернеться додому — до України.
Слава Україні!
Героям слава!
Голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Андрій ПАЛАДІЙ