220 млн грн спрямував Уряд на потреби Сил оборони
Опубліковано 24 червня 2026 року о 10:51
ряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП. Про це повідомила Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко.
Зокрема, з цієї суми:
- 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
- 70 млн грн виділять Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
- 50 млн грн передбачено на діяльність Головного управління розвідки.
«Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», – наголосила Очільниця Уряду.