Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Ірина Геращенко виступить на етапі Золотого Континентального туру в Загребі

Опубліковано 24 червня 2026 року о 11:13
фото

Колишні вихованки ДЮСШ №16 продовжують успішно представляти Україну на міжнародній арені.

Сьогодні, 24 червня, у Загребі (Хорватія) стартує етап Золотого Континентального туру з легкої атлетики, участь у якому візьме українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко — вихованка ДЮСШ №16 Дніпровського району.

У секторі для стрибків у висоту українка змагатиметься з провідними спортсменками світу, серед яких призерки Олімпійських ігор та чемпіонатів світу.

Варто зазначити, що Україна вперше за шість років буде представлена на цих престижних змаганнях. Востаннє на етапі в Загребі у 2020 році виступала ще одна вихованка ДЮСШ №16 — Юлія Левченко, яка тоді здобула перемогу з результатом 1,90 м.

Бажаємо Ірині Геращенко успішного виступу, нових спортивних досягнень та гідного представлення України на міжнародній арені!


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux