Головна  →  Новини  →  30 вересня 2022

Освітян Дніпровського району привітали з професійним святом

Освітян Дніпровського району привітали з професійним святом

Сьогодні, напередодні Дня працівників освіти, в Мистецькому ліцеї «Зміна» т.в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації Павло Бабій привітав працівників освітньої галузі району з професійним святом. До вітань долучилися перший заступник голови Дніпровської РДА Олесь Маляревич та начальник районного управління освіти Наталія Іваніна.

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання в пам’ять про всіх, хто віддав своє життя за рідну землю, за український народ, за незалежність.

Звертаючись до присутніх, Павло Бабій, зокрема, зазначив, що люди, які обрали таку професію, заслуговують на велику повагу та вдячність. Адже професія освітянина вимагає бути взірцем в поведінці, в знаннях, яскравим наставником для своїх вихованців і учнів. Також Павло Миколайович відмітив, що незважаючи на реалії сьогодення, районна влада робить усе можливе, аби освітні послуги були якісними, а умови навчання для дітей були зручними.

«Зрозуміло, що сьогодні в час військового лихоліття, освітянам є нелегко. Однак, професія вчителя дійсно вічна і незамінна, адже вона в основі усіх спеціальностей», - зазначив очільник району.

На завершення свого виступу Павло Миколайович вручив освітянам району галузеві відзнаки – нагрудний знак «Відмінник освіти України», Подяки та Грамоти Міністерства освіти і науки України, Київського міського голови та в.о. голови Дніпровської РДА.

До щирих привітань приєдналась Наталія Іваніна, яка зазначила, що сьогодні освіта в місті Києві і, зокрема, в Дніпровському районі піднімається на новий якісний рівень. Зміцнюється матеріальна база установ, удосконалюється і розвивається мережа закладів освіти, якісно змінюється на краще система навчання, виховання школярів та дошкільнят.

На завершення офіційної частини заходу на освітян чекали творчі виступи педагогічного колективу Мистецького ліцею «Зміна».

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку