Головна  →  Новини  →  2 березня 2023

Відбулося чергове засідання районної Ради директорів підприємств промислового комплексу, установ та організацій

Відбулося чергове засідання районної Ради директорів підприємств промислового комплексу, установ та організацій

Сьогодні відбулося чергове засідання Ради директорів підприємств промислового комплексу, установ та організацій району при Дніпровській РДА. В роботі Ради директорів взяли участь керівник Дніпровського району Павло Бабій, начальник районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Майборода, заступник голови Ради волонтерів при Дніпровській РДА Анатолій Павленко, керівники відділів Дніпровської райдержадміністрації з питань: мобілізаційної роботи Вячеслав Онашко, промисловості, підприємництва та регуляторної політики Григорій Лобач, екології Наталія Луньова. Головував на зібранні голова Ради директорів, генеральний директор ТОВ «Компанія «Енергія води» Андрій Андрікевич.

Звертаючись до присутніх, Павло Бабій зазначив, що Дніпровська райдержадміністрація постійно підтримує та допомагає військовим. Райдержадміністрацією було організовано збір та вже передано на потреби військовослужбовців автомобіль, електрогенератори, дрони, тепловізор, теплі речі, буржуйки, шкарпетки, продукти харчування, спальники, каремати, окопні свічки та ін. До допомоги захисникам також долучилися представники бізнес спільноти, волонтерських, громадських і наукових організацій та небайдужі мешканці району.

Засідання Ради підприємств продовжилося розглядом питання стану виконання військово-транспортного обов’язку підприємствами, установами та організаціями Дніпровського району у період мобілізації під час воєнного стану. З цього питання присутніх поінформував Олександр Майборода, закцентувавши увагу на потребах ЗСУ.

Наступне питання порядку денного - практичні аспекти нового Порядку бронювання військовозобов’язаних працівників на період мобілізації та воєнний час. Доповідаючи по цьому питанню, Вячеслав Онашко, звернув увагу керівників на законодавчих змінах та особливостях порядку бронювання співробітників підприємств та установ.

Про участь підприємств та установ району у наданні благодійної допомоги для військових підрозділів і захисту населення розповів Григорій Лобач.

Представники Ради директорів обговорили подальшу взаємодію підприємств промислового комплексу, установ та організацій Дніпровського району з волонтерськими та благодійними організаціями.

Наприкінці засідання, Наталія Луньова повідомила підприємців Дніпровського району про обов’язковість дотримання вимог природоохоронного законодавства, зокрема, щодо викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку