Головна  →  Новини  →  5 травня 2023

В бібліотеці ім. П. Тичини відкрито виставку військових фотографій «Заради дітей»

В бібліотеці ім. П. Тичини відкрито виставку військових фотографій «Заради дітей»

Цими днями в бібліотеці ім. П. Тичини відбулося відкриття виставки військових фотографій «Заради дітей». На виставці представлені фотокартини солдата ЗСУ Олега Пальчика, який з перших днів повномасштабного вторгнення захищає Батьківщину. Пан Олег не зміг бути присутнім на відкритті зі зрозумілих причин, однак записав аудіозверненння до гостей заходу.

На відкриття фотовиставки завітали як діти, так і дорослі, для яких провели майстер-клас. Юних відвідувачів бібліотеки навчили виготовляти патріотичні листівки, які будуть передані військовим на передову. Також під час заходу відбулася лотерея, де кожен учасник отримав в подарунок сувенір на згадку.

Фото зняті на реальних бойових позиціях Харківщини в період липень-вересень 2022 року, п момент підготовки визвольної контрнаступальної операції Збройних сил України. Фотографії були зроблені в рамках робочої групи «Позаштатний Передовий Експериментальний Інформаційний Загін», створеної службою зв’язків з громадськістю з метою документування хронік війни.

Фотовиставку можна оглянути в приміщені бібліотеки ім. П. Тичини за адресою: вул. Митрополита Андрея Шептицького, 24.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами ЦБС Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку