Головна  →  Новини  →  5 грудня 2023

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в закладах освіти Дніпровського району пройшли тематичні заходи

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в закладах освіти Дніпровського району пройшли тематичні заходи

Продовжується Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Заклади освіти Дніпровського району долучились до проведення тематичних заходів.

Зокрема, у школі №128 протягом тижня були проведені тренінгові заняття та бесіди. Діти малювали комікси (де не залишили жодного місця насиллю), дізналися як захистити себе. Адже так важливо створити безпечне середовище для навчання та розвитку наших дітей, захистити їх права, забезпечити комфортні умови навчання всім учасникам освітнього процесу.

У гімназії №191 учні 1 групи 4 курсу, в рамках акції, взяли участь в занятті з елементами тренінгу, під час якого намагалися опрацювати інформацію про насильство та відповідальність за нього. Дискусія щодо теми насильства пройшла у жвавому обговоренні. Восьмикласники активно висловлювали свої думки, наголошували, що насильством є не тільки бійки, а й прізвиська, глузування, все, що порушує права іншого, принижує його гідність.

Дати початку та завершення акції «16 днів проти насильства» символізують поєднання у цьому періоді превентивних та пізнавальних заходів, щодо запобігання та протидії насильству, адже упродовж шістнадцятиденного періоду акції відзначається 8 важливих дат. З-поміж них і Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначався 1 грудня. Тож в деяких закладах окремо пройшли тематичні заходи.

Так, учні та педагоги НВК №167 саме в цей день прикріпили червоні стрічки до свого одягу, як символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста.

Учні НВК №209 також доєдналися до всесвітнього руху і закликали кожного не бути байдужим, адже співчуття та взаємодопомога - це найважливіші риси будь-якої спільноти. Також вони взяли активну участь у тренінгу «ВІЛ/СНІД, передбачити, уникнути, не захворіти».

Головним, що об’єднало заходи, які проводились у закладах освіти в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», став висновок - будь-які прояви насильства над людиною є порушенням її прав і свобод.

Інформацію підготовлено відділом інформаційгої політики

Перейти до спискуВерсiя для друку