Учні Ліцею №98 відвідали пожежну частину №13 Дніпровського району


Цього тижня учні 4-го класу Ліцею №98 здійснили пізнавальну екскурсію до пожежної частини №13 Дніпровського району. Під час візиту діти дізналися про оснащення пожежних машин, уважно слухали інструктора, який розповідав, як правильно діяти під час пожежі.
Найбільше захоплення викликало у дітей можливість спробувати себе в ролі справжніх героїв-рятувальників примірявши їх одяг і спорядження. Школярі також мали змогу посидіти в пожежній машині, уявивши себе героями, що поспішають на виклик. Також ліцеїстам показали їдальню, караульне приміщення та шахту, по якій рятувальники спускаються до машин у разі тривоги.
Впродовж зустрічі зі школярами, надзвичайники нагадали про правила мінної безпеки та алгоритм дій при виявлені підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.
Діти ще раз переконалися, наскільки важливою і відповідальною є професія пожежника, адже саме ці люди щодня рятують людські життя.
Загалом дітвора залишилася у захваті від екскурсії до пожежної частини.