Учні Русанівського ліцею отримали Премії Президента України


Щиро вітаємо Олександра Горбунова, учня 10-А класу Русанівського ліцею, а також випускників 2025 року Русанівського ліцею — Володимира Забігайла, Мирослава Любимого та Степана Семиренського з отриманням Премії Президента України!
Ліцеїсти впевнено й наполегливо виборювали призові місця на олімпіадах із математики протягом усіх років навчання.
А цьогоріч вони не лише поповнили скарбницю перемог України на Міжнародній олімпіаді з математики, а й увійшли до почесного списку стипендіатів Президентської премії!
Окрема подяка вчителям, чиї професіоналізм, відданість і натхнення допомагають учням досягати високих результатів:
- Тарас Тимошкевич, учитель математики — відзначений почесним званням «Заслужений вчитель України».
- Григорій Філіпповський, учитель математики — нагороджений орденом «За заслуги» ІІ ступеня.
Досягнення ліцеїстів — це спільна гордість і радість учителів, батьків та учнів.
Ми впевнені, що мистецтво перемагати й надалі приноситиме славу не лише спільноті Дніпровського району, а й усій країні!