Заняття з мінної безпеки провели для працівників СЮТ-ЦНТТМ
Опубліковано 16 червня 2026 року о 15:16
фото
Днями для співробітників СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району провели навчання з питань мінної безпеки та правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Інформаційно-просвітницький захід провели представники районної організації Товариства Червоного Хреста
Під час заняття працівники закладу позашкільної освіти:
- отримали інформацію щодо основних видів мін та інших вибухонебезпечних предметів;
- дізнались щодо алгоритму дій у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів;
- отримали рекомендації стосовно дій у разі небезпек пов'язаних із воєнним часом.
Окрему увагу приділили ризикам, пов'язаним із вибухонебезпечними предметами ,а також правилам, які допоможуть врятувати життя та здоров'я в кризових ситуаціях.
Такі заходи сприяють підвищенню рівня обізнаності громадян щодо мінної небезпеки, формуванню навичок безпечної поведінки та відповідального ставлення до власного життя і здоров’я в умовах воєнних ризиків та надзвичайних ситуацій.